Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, příspěvková organizacevedecka_knihovna_logo

• 17.00–24.00
    Ostravská pevnost BookYard

Ostrava a její historie – to je téma zábavné soutěžní hry pro celou rodinu, při níž se knihovna promění v tajuplnou pevnost BookYard. Navštivte ji, plňte rozličné úkoly a sbírejte indicie!

Některé z úkolů otestují váš důvtip a znalosti, při jiných budete muset zapojit i šikovné ruce či zbystřit své smysly. Pokud budete úspěšní a vyluštíte správné heslo, bude vás na konci čekat odměna. Bude to zlatý poklad? Přijďte a uvidíte. A ještě malá rada na závěr: nesmíte se bát!

• 18.00, 20.00, 22.00
    Komentované prohlídky

Komentované prohlídky podzemních skladů knih a časopisů. Sraz zájemců u šatny, délka trvání prohlídky je cca 30 minut.

Po celou dobu akce bude možno se v knihovně registrovat, vyzvedávat si rezervované publikace i vracet knihy. Na počkání také vyhledáme a půjčíme knihy ze skladu na Prokešově náměstí (pod pravým křídlem radnice).

Kontakt:

Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě